O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy skuteczni, kreatywni, zaangażowani, otwarci na nowe doświadczenia oraz konkurencyjni.
Naszym najwazniejszym celem jest wspieranie oraz zadowolenie naszych klientów.

JCM GrafikARTS został stworzony przez dwóch studentów kierunku Papiernictwo i Poligrafia, wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej z myślą o zbudowaniu unikatowej wzorcowni, w której można zaprojektować i natychmiast wykonać wzór na swoją ulubioną część garderoby.

Na czym pracujemy?

Nasza wzorcownia posiada własny, w pełni wyposażony park maszynowy przygotowany do wykonania sitodruku i termo transferu. Nasz pracownia wyposażona jest w: karuzele sitodrukową, kopioramę, lampę IR oraz tunel IR.

Jesteśmy niezależni od podwykonawców i możemy zaoferować kompleksowe usługi, po bardzo konkurencyjnych cenach. Chętnie podejmujemy się realizacji niskonakładowych zleceń w nieosiągalnym dla konkurencji krótkim czasie wykonania i niskich cenach.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dla wszystkich adeptów i zainteresowanych sztuką sitodruku prowadzimy szkolenia, pokazy i warsztaty z pełnego zakresu stosowania tej techniki.

Jednak największym naszym atutem jest zapał, talent i wysokie umiejętności graficzne, a co za tym idzie możliwość przygotowania unikalnych lub dedykowanych projektów dla naszych klientów.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Specjalizujemy się również w sprzedaży maszyn poligraficznych. W naszej ofercie znajduje się m. in: karuzela sitodrukowa, kopiorama, lampa IR oraz tunel IR.

W naszej pracowni przed zakupem maszyn będą Państwo mogli wypróbować ich niezawodne działanie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.